PENSION Manský Dvůr, 354 93 Dolní Žandov
telefon: +420 721 373 251
e-mail:penzion@manskydvur.cz


MEZONETOVÉ APARTMÁNY


Slovo mezonet vychází z francouzského slova maisonette, což znamená domeček. Přeneseně to vyjadřuje skutečnost, že každá ubytovací jednotka je dvoupodlažní.
Ve spodním patře mají apartmány obývací pokoj s kuchyňským koutem, v horním patře je jedna nebo dvě ložnice s dvojlůžkem.
Ve všech pokojích je přístup na internet přes síť wifi.


Mezonetový apartmán č.21


V prvním patře penzionu je dvoupodlažní mezonet s kuchyňským koutem. Přistýlkami lze jeho kapacitu zvýšit až na pět osob.
Ve spodním podlaží mezonetu je 1x rozkládací gauč, vhodný buď pro jednu dospělou osobu nebo pro dvě menší děti. Dále je zde jednolůžková pevná postel.
V horním patře apartmánu dvoulůžková postel.
Možnost zapůjčení dětské postýlky.

1600,- CZK/mezonet/noc.
Možnost dokoupení snídaní v penzionu: 75,- Kč/dítě 6-10 let, 150,-Kč/nad 10 let
Přistýlky / postýlka zdarma.

LUXUSNÍ MEZONETOVÉ APARTMÁY

Luxusní apartmány jsou v části penzionu s pavlačí. Pavlač je vyhrazena pro luxusní mezonety a apartmány a poskytuje posezení u stolečků s výhledem do krajiny přes dvůr historického velkostatku.

Tato část byla upravena s velkým důrazem na působení dřeva, a to jak v podobě viditelných konstrukčních prvků stavby, tak i nábytku. Přírodním materiálem je i pravá kůže jako potah sedacích souprav v obývacích pokojích.
Pokoje ve spodním patře mají k dispozici jídelní stůl a kuchyňský kout.
V kuchyni je dvojplotýnková sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, varná konvice a velká lednice s mrazničkou a nádobí.
Koupelny jsou obloženy stylovou keramikou se kterou je sladěn záchod i umyvadlo. Styl těchto apartmánů odpovídá dlouhým dějinám statku i jeho venkovskému charakteru.

Luxusní mezonetový apartmán se dvěma ložnicemi č.24


Z chodbičky se vstupuje do části pokoje se sedací soupravou. V tomto pokoji je za schodištěm k ložnicím jídelní stůl se čtyřmi židlemi a za rohem kuchyňský kout.
V patře jsou dvě ložnice, každá se dvěma lůžky. Celková kapacita jsou 4 osoby.

2600,- CZK/mezonet/noc.
Možnost dokoupení snídaní v penzionu: 75,- Kč/dítě 6-10 let, 150,-Kč/nad 10 let

Luxusní mezonetový apartmán č.26


Luxusní mezonetový apartmán má vstuo do prosklené chodbičky se starožitnou skříní. Odtud se dále vstupuje do prostorné koupelny nebo prosklenou stěnou do velké místnosti ve štítu budovy.
Retro koupelna je obložena krásnou italskou keramikou, s ní je sladěn design umyvadla a záchodu, zrcadlo s fazetkou podtrhuje celkový dojem. Za skleněnou stěnou je velký sprchový kout.
Velká místnost v celé šíři budovy má v jedné části jídelní stůl a kuchyňskou linku. Druhá část má charakter obývacího pokoje s rozkládací koženou sedací soupravou a televizí.
V patře je romantická ložnička se dvojlůžkem a pohodlnou matrací.

2900,- CZK/mezonet/noc
Možnost dokoupení snídaní v penzionu: 75,- Kč/dítě 6-10 let, 150,-Kč/nad 10 let


M A N S K Ý   D V Ů R