Naši hosté nás hodnotili

Za práci v loňském roce jsme byli hodnoceni našimi hosty prostřednictvím průzkumu organizovaném Booking.com. Výsledek nás velmi těší a našim zákazníkům za uznání děkujeme. Samozřejmě nás i zavazuje do budoucna.


Díky tomu si smíme na penzionu umístit příslušné označení:

Kromě těchto oficiálních uznání nás snad ještě více těší, ale i zavazují opakované návštěvy našich hostů. Někdy jsou to ovšem příběhy, které nás na jednu stranu naplňují hrdostí a vděkem, ale na druhou stranu i lítostí. Posuďte sami.

Na jaře 2016 jsem při ošetřování stromků u příjezdové cesty uviděl přijíždět BMW bez poznávací značky. Vůz ji neměl ani vzadu. Když jsem se vrátil do penzionu, zjistil jsem, že je to starý pán, Němec, který k nám jezdí už asi 20 let. Bydlí nějakých 150 km od Manského Dvora. Říkal, že mu značky někde cestou ukradli. Když jsme se ptali, kde má paní, dozvěděli jsme se, že mu před několika měsíci zemřela. Další jeho odpovědi už byly poněkud zmatené, tak jsme začali shánět spojení na jeho děti. Jaké bylo překvapení, když jsme zjistili, že už přišel o řidičský průkaz a vůz má odebrané značky.

Druhý den si ho přijel jeho syn vyzvednout. Co nás dojalo: bránil se odjezdu a tvrdil, že u nás chce zůstat se slovy, že tu jsou na něho hodní.

Co dodat...

 

 M A N S K Ý   D V Ů R