PENSION Manský Dvůr, 354 93 Dolní Žandov
telefon: +420 721 373 251
e-mail:penzion@manskydvur.czDVOULŮŽKOVÉ MEZONETY


Ve spodním patře je chodbička se skříní a vchodem do pokoje a sociálního zařízení, v patře horním ložnice.
Přistýlky / postýlka zdarma.
Pro osoby na přistýlkách nabízíme dokoupení snídaní.
Ve všech pokojích je přístup na internet přes síť wifi.

Mezonet č.22


Tento mezonet má ve spodním patře možnost dvou pevných přistýlek – dvě jednolůžkové postele. Ložnice v patře má velké dvoulůžko. Dále možnost zapůjčení dětské postýlky.

1300,- CZK/mezonet/noc vč. snídaně pro dvě osoby.
700,- CZK/noc vč. snídaně pro jednu osobu

Mezonet č.23


Ložnice v patře má velké dvoulůžko. Mezonet č. 23 má možnost zapůjčení dětské postýlky.
1300,- CZK/mezonet/noc vč. snídaně pro dvě osoby.
700,- CZK/noc vč. snídaně pro jednu osobu

Luxusní mezonet č.25


Luxusní mezonet č. 25 je dvoulůžkový. Je vybaven masívním nábytkem a koženou sedací soupravou.
Růžová koupelna je obložena krásnou italskou keramikou. Umyvadlo a záchod jsou v retro stylu, dojem dokončuje zrcadlo s fazetkou.

1500,- CZK/mezonet/noc vč. snídaně pro dvě osoby.


ČTYŘLŮŽKOVÉ LUXUSNÍ MEZONETY


Luxusní mezonety jsou umístěny v části historického velkostatku navazující na pavlač, kde lze trávit večery s pohledem na zapadající slunce nad usínající přírodou.
Tato část byla upravena s velkým důrazem na působení dřeva, a to jak v podobě viditelných konstrukčních prvků stavby, tak i nábytku. Přírodním materiálem je i pravá kůže jako potah sedacích souprav v obývacích pokojích.
Každá z koupelen je jiná použitím různých obkladů a dlažeb. Jejich styl odpovídá dlouhým dějinám statku i jeho venkovského charakteru.

Slovo mezonet vychází z francouzského slova maisonette, což znamená domeček. Přeneseně to vyjadřuje skutečnost, že každá ubytovací jednotka je dvoupodlažní. Ve spodním patře je chodbička se skříní a vchodem do pokoje a sociálního zařízení, a schody do ložnice v horním patře.

Ve všech pokojích je přístup na internet přes síť wifi, televize, chladnička, varná konvice a odpovídající nádobí.

Luxusní mezonet č.201


Luxusní mezonet č. 201 je čtyřlůžkový, s jednou manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky ložnice v horním patře. Je vybaven masívním nábytkem a červenou koženou sedací soupravou.
Barevně sladěná červená koupelna je obložena krásnou italskou keramikou. Umyvadlo a záchod jsou v retro stylu, důležitým detailem je fazetka na zrcadle.

2.600,- CZK/mezonet/noc vč. snídaně.

Luxusní mezonet č.202


Luxusní mezonet č. 202 je čtyřlůžkový, se samostatnými lůžky v horním patře. Je vybaven masívním nábytkem a světlou koženou sedací soupravou.
Koupelna je obložena krásnou italskou keramikou lososové barvy, která ladí s barvou sedací soupravy v obývacím pokoji. Umyvadlo a záchod jsou v retro stylu, dojem dokončuje zrcadlo s fazetkou.

2.600,- CZK/mezonet/noc vč. snídaně.

Luxusní mezonet č.203


Luxusní mezonet č. 203 je čtyřlůžkový, se samostatnými lůžky v horním patře. Je vybaven masívním nábytkem a zelenou koženou sedací soupravou.
Něžná koupelna je obložena krásnou italskou keramikou. Umyvadlo a záchod jsou v retro stylu, dojem završuje zrcadlo s fazetkou.

2.600,- CZK/mezonet/noc vč. snídaně.

Luxusní mezonet č.204


Luxusní mezonet č. 204 je vybaven masívním nábytkem a koženou sedací soupravou olivové barvy. Ložnice v patře je čtyřlůžková, se samostatnými lůžky.
Retro koupelna je obložena krásnou italskou keramikou, s ní je sladěn design umyvadla a záchodu, zrcadlo s fazetkou podtrhuje celkový dojem.

2.600,- CZK/mezonet/noc vč. snídaně.

Luxusní mezonet č.205


Luxusní mezonet č. 205 je vybaven masívním nábytkem a zelenou koženou sedací soupravou. Ložnice v patře je čtyřlůžková, se samostatnými lůžky.
Retro koupelna je obložena krásnou italskou keramikou, design umyvadla a záchodu je s ní sladěn, zrcadlo s fazetkou podtrhuje celkový dojem.

2.600,- CZK/mezonet/noc vč. snídaně.M A N S K Ý   D V Ů R